| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Détails d'emballage | Cages en bois |
|---|---|
| Délai de livraison | 60 jours |
| Conditions de paiement | T/T, L/C |
| Capacité d'approvisionnement | 6 ensembles/ensembles par an |
| Lieu d'origine | La Chine, Pékin |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Matériel | SS304/316 |
|---|---|
| Taille | 3-8 mms |
| Capacité | 8 balles par seconde |
| Nom | Boules de 3 mm par seconde de 2 à 8 mm |
| Détails d'emballage | Cages en bois |
| Type | Filling Machine |
|---|---|
| Application | Medical |
| Automatic grade | Automatic |
| Condition | New |
| Packaging type | Capsule |
| Consommation d'énergie | 1,5 kW |
|---|---|
| Alimentation | 380 V / 50Hz |
| Moule | pas de moisissure |
| Application | Capsule |
| Taper | Encapsulation |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Consommation d'énergie | 1,5 kW |
|---|---|
| Alimentation | 380 V / 50Hz |
| Moule | pas de moisissure |
| Capacité | 8-12ball / heure |
| Électricité | Marque célèbre |
| Material | AL or Cu |
|---|---|
| Size | 4,6,8,10,12 inch |
| Shipment | Fedex and DHL |
| Manufacture | CNC center |
| time | 3-5days |
| Matériel | Al ou cu |
|---|---|
| Taille | 4,6,8,10,12 pouces |
| Expédition | FedEx et DHL |
| Fabrication | Centre de commande numérique par ordinateur |
| Temps | 3-5 jours |