| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Détails d'emballage | Cages en bois |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |
| Matériel | SS304 |
|---|---|
| Capacité | 14400 balles/h |
| SERVICE | Technion Avaliable |
| Garantie | 1 an |
| Recette | Indispensable |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | SUS304/316L |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Application | fabrication de softgel |
|---|---|
| Taper | encapsulation en gélule |
| Service après-vente assuré | Ingénieurs disponibles pour entretenir les machines à l’étranger |
| Garantie | 1 an |
| Capacité | 15000-18000 capsules/h (ovale 8# |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |
| Application | Production de capsules à base de gel doux |
|---|---|
| Matériel | SS304 / 316 |
| capacité | 100, 000 sacsules par heure |
| Le rouleau à matrices | 10 pouces |
| Garantie | 1 an |
| Application | Liquide |
|---|---|
| Taper | Équipement de remplissage |
| Garantie | 1 an |
| Contrôle | API |
| Soins de santé | capsule de gélatine molle |
| Matériel | SS316 |
|---|---|
| Application | Encapsulation |
| certificat | CE |
| Warantee | 1 an |
| Capacité | 100 000 gélules |