| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 4 inch die roll or 8 inch die roll |
| Material | Stainless Steel |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Material | Stainless Steel |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Matériel | Plastique de qualité alimentaire |
|---|---|
| Couleur | blanc |
| TAILLE | 762*600*55 mm |
| Application du projet | Capsule, bonbons, paintball, etc. Je vous en prie. |
| Fonction | Pièces, roulement à haute température |
| Function | paitball and softgel making |
|---|---|
| Material | Alumnium |
| Capacity | 100,000/H |
| Useage | Softgel/Paintball |
| Certificate | CE/ISO |
| Matériel | SS304/316 |
|---|---|
| Taille | 4.64.7.10.12 pouces |
| Servomoteur | Avaliable |
| Instalisation de la technion | Avaliable |
| Warantee | 2 ans |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Matériel | Plastique de qualité alimentaire |
|---|---|
| Couleur | blanc ou selon les besoins |
| Taille | 762*495*55mm |
| Application | Capsule, bonbons, paintball, etc. Je vous en prie. |
| Cotisation | Pièces, roulement à haute température |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Matériel | Plastique de qualité alimentaire |
|---|---|
| Couleur | blanc ou selon les besoins |
| TAILLE | 762*495*55mm |
| Application du projet | Capsule, bonbons, paintball, etc. Je vous en prie. |
| Fonction | Pièces, roulement à haute température |